slogan7-al

12 Dhjetor 2014, “Konferenca Shkencore Ndërkombëtare mbi Kirurgjinë rikonstruktive të fytyrës”

Titulli i aktivitetit: 12 Dhjetor 2014, “Konferenca Shkencore Ndërkombëtare mbi Kirurgjinë rikonstruktive të fytyrës”

Data e zhvillimit: 12 Dhjetor 2014

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata e kirurgëve të OMF të Shqipërisë dhe Shërbimi i Kirurgjisë OMF spitali QSUT “Nënë Tereza” Tiranë

Kontakte: Tel: 0692472560 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek OMF Stomatolog

Kreditet : 14