slogan7-al

30 Tetor 2014 “Sistemi Shëndetësor në Shqipëri dhe Teknologjitë e Reja”.

Titulli i aktivitetit: 30 Tetor 2014 “Sistemi Shëndetësor në Shqipëri dhe Teknologjitë e Reja”.

Data e zhvillimit: 30 Tetor 2014

Vendi i organizimit: Hotel Sheraton

Organizatori/ofruesi: Life shpk.

Kontakte: Tel: 0696053528 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Dentist, Farmacist

Kreditet : 3