slogan7-al

24-26 Tetor, Tirane/ Trajnim “Trajnim i Profesionisteve te Shendetesise ne: Menaxhimi i integruar i shendetit ne popullate me fokus klinika, epidemiologjia, laboratori i semundjeve spitalore dhe diabeti.”

Titulli i aktivitetit:

24-26 Tetor, Tirane/ Trajnim “Trajnim i Profesionisteve te Shendetesise ne: Menaxhimi i integruar i shendetit ne popullate me fokus klinika, epidemiologjia, laboratori i semundjeve spitalore dhe diabeti.

Data e zhvillimit:

24-26.10.2014

Vendi i organizimit:

Tirane

Organizatori/ofruesi:

SRC&IT

Kontakt

E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. acicolli@gmail.com  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

+355 684068405

Kategoria e pjesëmarrësve:

Profesionistë të shërbimit shëndetësor

Kreditet:

33