slogan7-al

30 Tetor 2014 Pediatria nëpërmjet imazheve. 10 Figura për 10 Mesazhe .

Titulli i aktivitetit: 30 Tetor 2014 Pediatria nëpërmjet imazheve. 10 Figura për 10 Mesazhe .

Data e zhvillimit: 30 Tetor 2014

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pediatër dhe Mjek familje

Kreditet : 3