slogan7-al

15 Korrik, Sarandë/Seminar “Mbrojtja e shëndetit dhe zhvillimit të fëmijës është e ardhmja jonë"

Titulli i aktivitetit: 15 Korrik, Sarandë/Seminar “Mbrojtja e shëndetit dhe zhvillimit të fëmijës është e ardhmja jonë”
Data e zhvillimit: 15.07.2014
Vendi i organizimit: Sarandë
Organizatori/ofruesi: Urdhëri i Infermierit, Qarku Vlorë
Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel: 355 69 52 42 050

Kategoria e  pjesëmarresve Infermier
Kreditet: 4