slogan7-al

28 Qershor,Tiranë/Trajnim “Infeksionet e traktit urinar dhe trajtimi medikamentoz”

Titulli i aktivitetit: 28 Qershor,Tiranë/Trajnim “Infeksionet e traktit urinar dhe trajtimi medikamentoz”
Data e zhvillimit: 28.06.2014
Vendi i organizimit: Hotel Viktoria Tiranë
Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik
Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel: 355 68 21 48 193

Kategoria e  pjesëmarresve Farmacist
Kreditet: 4