slogan7-al

16 Qershor Tiranë/Trajnim. Trajnim për Kujdesin Efektiv Perinatal.

Titulli i aktivitetit:

16 Qershor Tiranë/Trajnim. Trajnim për Kujdesin Efektiv Perinatal. NE PROCES

Data e zhvillimit:

16-24.06.2014

Vendi i organizimit:

Spitali Kukës

Organizatori/ofruesi:

Qendra Shqiptare për Popullsinë dhe Zhvillimin

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. tel: 0355 0422 51 475

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Mjek obstetër , neonatolog, pediatër

Infermier, mami

Kreditet :

50