slogan7-al

28 Qershor, Vlorë/Trajnim. NT Screening gjatë tremujorit të parë. Kursi teorik e praktik spias protokollit të FMF gjermane dhe Ian Donald School.

Titulli i aktivitetit:

28 Qershor, Vlorë/Trajnim. NT Screening gjatë tremujorit të parë. Kursi teorik e praktik spias protokollit të FMF gjermane dhe Ian Donald School.

Data e zhvillimit:

28.06.2014

Vendi i organizimit:

Vlorë

Organizatori/ofruesi:

FMF Gjermane dhe Ian Donald School

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. tel: 355 69 21 70 870

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Mjek Obstetër-Gjinekolog

Kreditet :

7