slogan7-al

21 Qershor Tiranë/Konferencë. Sëmundjet bileopankreatike dhe endoskopia digjestive.

Titulli i aktivitetit:

21 Qershor Tiranë/Konferencë. Sëmundjet bileopankreatike dhe endoskopia digjestive.

Data e zhvillimit:

21.06.2014

Vendi i organizimit:

Hotel Tirana International, Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Spitali Salus

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.     tel: 355 66 20 53 180

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Mjek familje, specialist, kirurg i përgjithshëm

Kreditet :

4