slogan7-al

26 Prill Durrës/Trajnim. Traumat dhe menaxhimi i tyre.

Titulli i aktivitetit:

26 Prill Durrës/Trajnim. Traumat dhe menaxhimi i tyre.

Data e zhvillimit:

26-29.4.2014

Vendi i organizimit:

Spitali Rajonal Durrës

Organizatori/ofruesi:

Spitali Rajonal Durrës

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   tel:355 67 60 95 376 / 355 67 60 93 142

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Për stafin e spitalit

Mjek

Infermier

Shofer Ambulance

Kreditet :

13