slogan7-al

26 Prill, Tiranë/Seminar. Diagnostikimi dhe trajtimi i disa prej patologjive dermatologjike më të shpeshta në popullatë.

Titulli i aktivitetit: 26 Prill, Tiranë/Seminar. Diagnostikimi dhe trajtimi i disa prej patologjive dermatologjike më të shpeshta në popullatë.
Data e zhvillimit:

26.04.2014 

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International, Tiranë
Organizatori/ofruesi: Shoqata Dermato-Venerologjike Shqipëtare
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   cel: 355692081029
Kategoria e  pjesëmarresve

Mjek , familje , pediatër, dermatolog.

Kreditet: 4