slogan7-al

7-16 Prill,Tiranë/Trajnim. Përmirësimi i asistencës mjeksore të pacientëve në kardiopediatri, kardiokirurgji, neonatologji dhe terapi intensive pediatrike.

Titulli i aktivitetit:

7-16 Prill,Tirane/Trajnim. Permirësimi i asistencës mjeksore të pacientëve në kardiopediatri, kardiokirurgji, neonatologji dhe terapi intensive pediatrike.

Data e zhvillimit:

7-11.04.2014 dhe 13-16.04.2014

Vendi i organizimit: Spitali Pediatrik, QSUT. Tiranë
Organizatori/ofruesi: SHPSH në bashkëpunim me fondacionin italian Rotary International dhe AMBAC Assurance Corporation
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   tel:355672041870
Kategoria e  pjesëmarresve

Per stafin e Spitalit Pediatrik QSUT.

Mjek kardiopediatër, kardiokirurgë, intensivistë, anestezistë.

Infermier

Specializante te fushave me sipër.

Kreditet: 8