slogan7-al

5 Prill,Tirane/Leksion. Anemia ferriprive dhe menaxhimi i saj.

Titulli i aktivitetit: 5 Prill,Tirane/Leksion. Anemia ferriprive dhe menaxhimi i saj.
Data e zhvillimit:

05.04.2014

Vendi i organizimit: Hotel Victoria , Tiranë
Organizatori/ofruesi: Urdhëri i Farmacistëve të Shqipërisë
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. tel:3552264980
Kategoria e  pjesëmarresve Farmacist
Kreditet: 4