slogan7-al

21 Dhjetor, Tirane, Seminar “Promovimi i vetemjekimit dhe e ardhmja e tregut OTC ne Shqiperi"

Titulli i aktivitetit: Seminar “Promovimi i vetemjekimit dhe e ardhmja e tregut OTC ne Shqiperi
Data e zhvillimit: 21.12.2013
Vendi i organizimit: Hotel Tirana International
Organizatori/ofruesi: Fakulteti i Farmacise
Kontakte:

Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

0698508865

Kategoria e  pjesëmarresve Farmacist
Kreditet: 4