slogan7-al

21 Dhjetor,Tiranë / Sëmundjet kardiovaskulare dhe shtatëzania.

Titulli i aktivitetit:

21 Dhjetor,Tiranë/ Sëmundjet kardiovaskulare dhe shtatëzania. 

Data e zhvillimit:

21.12.2013

Vendi i organizimit:

Hotel Tirana Internacional

Organizatori/ofruesi:

Shoqata Shqiptare e Kardiologjisë

Kontakt

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

cel: 355672058763

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek: kardiokirurg,kardiolog,kirurg vazal, gjinekolog, familje, urgjence, internist

Kreditet:

6