slogan7-al

9 Nëntor , Tiranë/ Pediatria-Kirurgjia dhe Imazheria në pediatri.

Titulli i aktivitetit:

9 Nëntor , Tiranë/ Pediatria-Kirurgjia dhe Imazheria në pediatri. NE PROCES

Data e zhvillimit:

9.12.2013

Vendi i organizimit:

Spitali Hygeia Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Spitali Hygeia Tiranë

Kontakt

 e-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

cel: 355696012589

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek

Kreditet:

6