slogan7-al

18 Tetor, Fier - Përditësim mbi Udhëzuesit Ndërkombetar për trajtimin e Hipertensionit,Diabetit Tipi 2 dhe SPOK

Titulli i aktivitetit

18 Tetor, Përditësim mbi Udhëzuesit Ndërkombetar për trajtimin e Hipertensionit,Diabetit Tipi 2 dhe SPOK. 

Data e zhvillimit:

18.10.2013

Vendi i organizimit:

Hotel Fieri, Fier

Organizatori/ofruesi:

Spitali Rajonal Fier

Kontakt

0692035050 Email:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve

Mjeke Familje, kardiologe, endokrinologe, pneumologe

Qëllimi i aktivitetit:

Perditesim i mjekeve te familjes te rrethit Fier me Udhezuesit Nderkombetar per trajtimin e Hipertensionit,Diabetit Tipi 2,Semundjes Pulmonare Obstruktive kronike

Kreditet:

2