slogan7-al

25 Maj, Kurs trajnimi 1-vjeçar i ortodoncisë bazë dhe i avancuar

Titulli i aktivitetit

25 Maj, Kurs trajnimi 1-vjeçar i ortodoncisë bazë dhe i avancuar

Data e zhvillimit:

25. 05. 2013 – 24.05.2014

Vendi i organizimit:

Universiteti “Aldent” - Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Kompania Dental Leader Corsi sh.p.k

Kontakt

Tel: 0692097616 E-mail: mema_ediKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve

Dentistë

Qëllimi i aktivitetit:

Pajisja me njohuri më të të thelluara në fushën e ortodoncisë për një diagnostikim dhe një plan trajtimi të saktë.

Kreditet:

51