slogan7-al

19-20 Prill, Konferenca vjetore e Shoqatës së Anestezistëve edhe Reanimatorëve të Shqipërisë “ASAI” & CEEA Cours- Contineus Education European Anesthesiologist,

Titulli i aktivitetit: 19-20 Prill, Konferenca vjetore e Shoqatës së Anestezistëve edhe Reanimatorëve të Shqipërisë “ASAI” & CEEA Cours- Contineus Education European Anesthesiologist
Data e zhvillimit: 19-20 .04.2013
Vendi i organizimit: Tiranë, Universiteti “Zoja e Këshillit të Mirë”
Organizatori/ofruesi: Shoqata e Anestezistëve dhe Reanimatorëve të Shqipërisë “ASAI”
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Specialist në Anestezi, Reanimacion, Toksikologji, Urgjencë
Specializant në Anestezi, Reanimacion , Toksikologji
Qëllimi i aktivitetit: Informimi i profesionistëve nga Tirana dhe rrethet për mënyrat e reja në fushën e Anestezi-Reanimacion si dhe transmetimin e eksperiencave pozitive brenda specialitetit dhe përgjithësimin e tyre.
Kreditet: 16

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5