slogan7-al

12 Prill, Konferenca e 6-të e Shërbimit Ambulator Tiranë

Titulli i aktivitetit: 12 Prill, Konferenca e 6-të e Shërbimit Ambulator Tiranë
Data e zhvillimit: 12.04.2013
Vendi i organizimit: Muzeu Historik - Tiranë
Organizatori/ofruesi: Shoqata e Mjekëve Specialistë
Kontakte: Tel: 0672007326 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  
Kategoria e  pjesëmarresve Mjekë të specialiteteve të ndryshme
Qëllimi i aktivitetit: Njohja me të rejat shkencore dhe shkëmbimi i eksperiencave mes profesionistëve
Kreditet: 6

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5