slogan7-al

19 Mars 2013, Vlerësimi i cilësisë së shërbimeve të mirëmbajtjes spitalore,

Titulli i aktivitetit: 19 Mars 2013, Vlerësimi i cilësisë së shërbimeve të mirëmbajtjes spitalore
Data e zhvillimit: 19.03.2013
Vendi i organizimit: Tirane
Organizatori/ofruesi: Projekti / USAID : Mundësimi i reformave të barabarta shëndetësore
Kontakte: Ornela Palushaj
E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   cel:+355672009574
Kategoria e  pjesëmarresve Mjekë, infermierë, menaxherë, staf administrativ.
Qëllimi i aktivitetit: Të informoje pjesëmarrësit mbi aspektet praktike te monitorimit dhe inspektimit të  cilësisë së shërbimeve të mirëmbajtjes spitalore
Kreditet: 4

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5