slogan7-al

1 Janar-31 Mars, Trajnim për përdorimin online të informacionit për shëndetin publik SISP,

Titulli i aktivitetit: 1 Janar-31 Mars, Trajnim për përdorimin online të informacionit për shëndetin publik SISP
Data e zhvillimit: 01.01.2013 – 31.03. 2013
Vendi i organizimit: Q.S.U.T  “Nënë Tereza”
Organizatori/ofruesi: ONI SHPK
Kontakte: Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 0695251534
Kategoria e  pjesëmarresve Kryeinfermierë
Farmacistë
Kryelaborantë
Recepsionistë
Arkëtarë
Qëllimi i aktivitetit: Përmirësimi i proceseve rutinë të punës nëpërmjet sistemit të informacionit SISP, formalizimi i fluksit të punës dhe rritja e përgjegjshmërisë së stafit spitalor në kryerjen e detyrës.
Kreditet: 10

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5