slogan7-al

9-10 Qershor, Konferenca e IV Mediko-Kirurgjikale,

Titulli i aktivitetit: 9-10 Qershor, Konferenca e IV Mediko-Kirurgjikale
Data e zhvillimit: 9-10.06.2012
Vendi i organizimit: Salla e Universitetit “Aleksandër Moisiu”, Durrës
Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Durrës
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Qëllimi i aktivitetit: Përmirësimi i njohurive dhe aftësive profesionale të mjekëve, në mënyrë që të rritet cilësia e dhënies së shërbimit.
Kreditet: 10

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5