slogan7-al

3-5 Maj, Kongresi i 17-të i Shoqatës Stomatologjike Ballkanike,

Titulli i aktivitetit: 3-5 Maj, Kongresi i 17-të i Shoqatës Stomatologjike Ballkanike
Data e zhvillimit: 03.05.2012
05.05.2012
Vendi i organizimit: Hotel Tirana International
Organizatori/ofruesi: Departamenti i Stomatologjisë, Fakulteti i Infermierisë
Kontakte: Ina Thereska
E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Qëllimi i aktivitetit: Shkëmbimi i eksperiencave studimore , klinike dhe teorike, në fushën e stomatologjisë ndërmjet profesionistëve dentarë në rang ballkanik e më gjërë.
Kreditet: 56

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5