slogan7-al

26 Prill, Konferenca e V-të e Shërbimit ambulator i Tiranës,

Titulli i aktivitetit: 26 Prill, Konferenca e V-të e Shërbimit ambulator i Tiranës
Data e zhvillimit: 26. 04. 2012
Vendi i organizimit: Tirana International Hotel, Salla e Balshajve 
Organizatori/ofruesi: Shoqata Mjekësore e Specialiteteve
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjekë familje, specialistë, dentist, infermierë
Qëllimi i aktivitetit: Ngritje e cilësisë së shërbimit mjekësor parësor për një shërbim sa më të shpejtë dhe efikas për pacientët në shërbimin ambulator. 
Kreditet: 8

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5