31 Mars, Konferenca Vjetore Albanian University

Titulli i aktivitetit: 31 Mars, Konferenca Vjetore Albanian University
Data e zhvillimit: 31.03.2012
Vendi i organizimit: Albanian University, Bulevardi Zogu. 1
Organizatori/ofruesi: Albanian University (ish. U.F.O)
Kontakte: Migena Mëneri
E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Sekretatiati
Tel: 042223562
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Stomatolog
Studentë të Fakultetit të Stomatologjisë
Qëllimi i aktivitetit: Promovimin e kuadrove të reja në punën kërkimore shkencore, si dhe njohjen e mjekëve dhe pjesëmarrësve me arritjet bashkëkohore në fushën e stomatologjisë.
Kreditet: 6

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5