slogan7-al

24 Mars, Konferenca XIII Kombëtare e Shoqatës Gastro-Entero-Hepatologji,

Titulli i aktivitetit: 24 Mars, Konferenca XIII Kombëtare e Shoqatës Gastro-Entero-Hepatologji
Data e zhvillimit: 24.03.2012
Vendi i organizimit: Hotel Adriatik, Durrës
Organizatori/ofruesi: Shoqata e Shoqatës Gastro-Entero-Hepatologji
Kontakte: E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Gastro –Hepatologë, Kirurg, Imazheristë, Mjekë Familje
Infermier
Menaxher/Drejtor
Qëllimi i aktivitetit: Informimi i pjesëmarrësit me të rejat më të fundit në specialitetin e gastro-hepatologjisë. Të paraqiten rezultatet e punimeve origjinale kërkimore në këtë fushë dhe të realizohen bashkëpunime midis mjekëve nga të gjitha qendrat spitalore dhe rajonet e ndryshme të Shqipërisë.
Kreditet: 6

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5