slogan7-al

7 Janar 2012, Kongresi “Shërbimi farmaceutik. Eksperienca dhe sfida”

Titulli i aktivitetit: 7 Janar 2012, Kongresi “Shërbimi farmaceutik. Eksperienca dhe sfida”
Data e zhvillimit: 7.01.2012
Vendi i organizimit: Tiranë
Organizatori/ofruesi: Urdhri i Farmacistëve të Shqipërisë
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Farmacist, ndihmës farmacist
Qëllimi i aktivitetit: Kongresi do të ketë si qëllim takimin e farmacistëve nga të gjitha trevat , për të krijuar lidhje te reja profesionale , shkencore dhe ekonomike në Shqipëri, Kosovë dhe Mal të Zi.
Kreditet: 12

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5