slogan7-al

09-11 Dhjetor, Kongresi Ndërkombëtar për Telemjekësi dhe Shëndetësi Elektronike dhe Seminari I 5-të Ballkanik Intensiv për Telemjekësi dhe Shëndetësi Elektronike,

Titulli i aktivitetit: 09-11 Dhjetor Kongresi Ndërkombëtar për Telemjekësi dhe Shëndetësi Elektronike dhe Seminari I 5-të Ballkanik Intensiv për Telemjekësi dhe Shëndetësi Elektronike
Data e zhvillimit: 09-11. 12.2012
Vendi i organizimit: Hotel ‘Emerald”, Prishtinë
Organizatori/ofruesi: International Virtual e Hospital Foundation
Kontakte: Manjola Oshafi
E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Infermier
Menaxher/Drejtor
Qëllimi i aktivitetit: Prezantimi i pjesëmarrësve, profesionistë mjekësorë lokalë rreth zhvillimeve aktuale dhe aktivitetet nga e gjithë bota. Më pas ata mund ta përdorin këtë informacion  dhe prezantim në përcaktimin e së ardhmes së programeve të tyre të telemjekësisë, në vendet e tyre të punës.
Kreditet: 16

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5