slogan7-al

27 Tetor, Konferenca Kombëtare e Radiologjisë,

Titulli i aktivitetit: 27 Tetor, Konferenca Kombëtare e Radiologjisë
Data e zhvillimit: 27.10.2012
Vendi i organizimit: Resort "Palma Nova"
Organizatori/ofruesi: Shoqata e Imazheristëve Shqiptarë
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Radiolog
Klinicistë
Kirurg
Mjekë të Përgjithshëm
Qëllimi i aktivitetit: Vënia në dukje e të gjithë aktivitetit radiologjik kombëtar vjetor. Radiologë nga të gjitha trevat e shqipërisë do të përcjellin përvojën e tyre në punën e përditshme dhe në raste diagnostike të veçanta
Kreditet: 7

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5