slogan7-al

26 Tetor, Konferenca e 20-të kirurgjikale shqiptare,

Titulli i aktivitetit: 26 Tetor, Konferenca e 20-të kirurgjikale shqiptare
Data e zhvillimit: 26.10.2012
Vendi i organizimit: Hotel Tirana International
Organizatori/ofruesi: Njësia bazë e kirurgjisë shqiptare
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Infermier
Qëllimi i aktivitetit: Shkëmbim informacioni shkencor kirurgjik mes kirurgëve shqiptarë dhe të huaj.
Kreditet: 11

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5