slogan7-al

7 Korrik, Trajnim “Infertiliteti dhe çrregullimet seksuale”

Titulli i aktivitetit: 7 Korrik, Trajnim “Infertiliteti dhe çrregullimet seksuale”
Data e zhvillimit: 07.07.2012
Vendi i organizimit: Lezhë
Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek
Qëllimi i aktivitetit: Rritja e cilësisë së shërbimit lidhur me patologjitë interne
Kreditet: 24

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5