19 Qershor, Konferenca “Traumat e gjurit e të kaviljes”,

Titulli i aktivitetit: 19  Qershor, Konferenca “Traumat e gjurit e të kaviljes”
Data e zhvillimit: 19.06.2012
Vendi i organizimit: Spitali “Salus”
Organizatori/ofruesi: Spitali “Salus”
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek Sportiv
Qëllimi i aktivitetit: Rritja e nivelit profesional  të mjekut sportive dhe mjekut kirurg të shërbimit parësor.
Kreditet: 6

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5