slogan7-al

2 Qershor, Konferenca “Vertigo: Çështje diagnostike dhe terapeutike”,

Titulli i aktivitetit: 2 Qershor, Konferenca “Vertigo: Çështje diagnostike dhe terapeutike”
Data e zhvillimit: 02.06.2012
Vendi i organizimit: Spitali Hygeia Tiranë
Organizatori/ofruesi: Spitali Hygeia Tiranë
Kontakte: E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek ORL, Neurologë, Radiologë, Mjek Familje
Infermier
Farmacist
Qëllimi i aktivitetit: Shkëmbim eksperiencash midis mjekëve të huaj dhe vendas
Prurja e problemeve të reja rreth problemit të vertigos
Edukimi i studentëve të rinj
Kreditet: 5

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5