slogan7-al

22 Tetor 2011, Konferenca “Hepatologjia: Zhvillimet e fundit në sëmundjet e heparit”

Titulli i aktivitetit: 22  Tetor 2011, Konferenca “Hepatologjia: Zhvillimet e fundit në sëmundjet e heparit”
Data e zhvillimit: 22.10.2011
Vendi i organizimit: Spitali “Hygeia”, Tiranë
Organizatori/ofruesi: Spitali “Hygeia”, Tiranë
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek  gastrohepatologë, infeksionistë, internistë dhe mjekë laboratori
Qëllimi i aktivitetit: Shkëmbimi i eksperiencave midis mjekëve vendas dhe ata të huaj rreth sëmundjeve të mëlçisë
Kreditet: 4

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5