slogan7-al

05.02.11 Trajnim “Dhimbjet e kokës”

Titulli i aktivitetit: 05.02.11 Trajnim “Dhimbjet e kokës”
Data e zhvillimit: 5 Shkurt 2011
Vendi i organizimit: Drejtoria e Shëndetit Publik, Durrës
Organizatori/ofruesi: Shërbimi i Neurologjisë, QSU-Tiranë, Drejtoria e Shëndetit Publik- Durrës
Kontakte: E-mail Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel:  04 2 34 92 19
Kategoria e  pjesëmarresve Mjekë të përgjithshëm / familjeje
Qëllimi i aktivitetit: Rifreskim i njohurive mbi dhimbjet e kokës dhe të rejat e fundit mbi trajnimin.
Kreditet: 8

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5