slogan7-al

21-23.02.11, Trajnim “Aspektet teorike dhe praktike të funksionimit të Bibliotekës Elektronike”

Titulli i aktivitetit: Trajnim “Aspektet teorike dhe praktike të funksionimit të Bibliotekës Elektronike”
Data e zhvillimit: 21-23 shkurt 2011
Vendi i organizimit: Prishtinë, Kosovë
Organizatori/ofruesi: International  Virtual Hospital Foundation
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjekë, infermierë, menaxherë/drejtorw
Qëllimi i aktivitetit: Trajnim mbi aspektet teorike dhe praktike të funksionimit dhe përdorimit në mënyrë sa më efikase të Bibliotekës Elektronike.
Kreditet: 15

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5