slogan7-al

18-19.03.2011, Konferenca vjetore e Shoqatës së Anestezistëve dhe Reanimatorëve të Shqipërisë “ASAI”

Titulli i aktivitetit: Konferenca  vjetore e Shoqatës së Anestezistëve dhe Reanimatorëve të Shqipërisë “ASAI”
Data e zhvillimit: 18-19 mars 2011
Vendi i organizimit: Tirana International Hotel
Organizatori/ofruesi: Shoqata e Anestezistëve dhe Reanimatorëve të Shqipërisë “ASAI”
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek ë specialist ë në Anestezi-Reanimacion-Toksikologji-Urgjencë
Qëllimi i aktivitetit: Informimi i specialistëve në  rrethe për mënyrën e punës dhe të rejat në këtë fushë.
Kreditet: 10

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5