slogan7-al

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.
  calendar-activities
  kliko-kreditet11112016

Aplikimi-AkreditimKërkesë-për-Njohje-Kreditesh-281018-2Verifikimi Regjistrimit ne QKEV

Previous Next
  • 1
  • 2
  • 3
Konferenca e Komitetit Teknik të Ekspertëve dt. 01.04.2022
Në Konferencën e Komitetit Teknik të Ekspertëve u vendos se nga 1 prill 2022 : • Hiqet kufizimi i aktivitetit me 50 persona • Hiqet kufizimi i kapacitetit me 30%
Read more
VKM 637 dt. 27.10.2021
VKM 637 dt. 27.10.2021  
Read more

7 tetor 2017 Seminar “Identifikimi i hershem i Depresionit Postpartum tek grate e Martenitetit te Vlores dhe rendesia e edukimit te tyre nga personeli shendetesor” .

Titulli i aktivitetit: 7 tetor 2017 Seminar “Identifikimi i hershem i Depresionit Postpartum tek grate e Martenitetit te Vlores dhe rendesia e edukimit te tyre nga personeli shendetesor” . 

Data e zhvillimit: 7 tetor 2017

Vendi i organizimit: Fakulteti i Shendetit Publik

Organizatori/ofruesi: Fakulteti i Shendetit Publik dhe Universiteti “Ismail Qemali”

Kontakte: Tel: 0696541905 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mami, Infermier

Kreditet :  5