slogan7-al

16 mars 2019 , Peqin / Leksion “Semundjet vaskulare te trurit dhe shtatezania”

Titulli i aktivitetit:16 mars 2019 , Peqin / Leksion “Semundjet vaskulare te trurit dhe shtatezania”

Data e zhvillimit: 16 mars 2019

Vendi i organizimit: Peqin

Organizatori/ofruesi: Shoqata GENERA

Kontakte: Tel: 0693600308 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermierë, Menaxher/Drejtor, Farmacist

Kreditet : 4