slogan7-al

28 dhjetor 2018 Konference/ Psikiatria e femijeve dhe adoleshenteve: Sfidat dhe Reflektime

Titulli i aktivitetit: 28 dhjetor 2018 Konference/ Psikiatria e femijeve dhe adoleshenteve: Sfidat dhe Reflektime

Data e zhvillimit: 28 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Fakulteti Mjekesise Tirane

Organizatori/ofruesi: Fakulteti Mjekesise Tirane

Kontakte: Tel: 0695297982 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 4