slogan7-al

18 nentor 2018, Berat. “Etika dhe komunikimi Shëndetësor”.

Titulli i aktivitetit: 18 nentor 2018, Berat. “Etika dhe komunikimi Shëndetësor”.

Data e zhvillimit: 18 nentor 2018

Vendi i organizimit: Berat

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, menaxherë, dentistë, farmacistë, shëndet publik

Kreditet : 4