slogan7-al

14 – 15 prill 2017 Tiranë/Kongresi i III Kombetar “Kujdesi ndaj shtatezanise dhe lindjes”

Titulli i aktivitetit: 14 – 15 prill 2017 Tiranë/Kongresi i III Kombetar “Kujdesi ndaj shtatezanise dhe lindjes”.

 Data e zhvillimit: 14 – 15 prill 2017

Vendi i organizimit: Tiranë

Organizatori/ofruesi: SUOGJ “Koco Glozheni”

Kontakte: Tel: 0692097808 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Obseter-Gjinekolog, Neonat, Anestezist, Laboratori, Familje Infermier Farmacistë

Kreditet : 12