3 – 4 qershor 2017 Tirane/ Trajnim “Procesimi i Zise ne psikoterapine familjare dhe terapia me EMDR”.

Titulli i aktivitetit: 3 – 4 qershor 2017 Tirane/ Trajnim “Procesimi i Zise ne psikoterapine familjare dhe terapia me EMDR”.

Data e zhvillimit: 3 – 4 qershor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Doro City Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata E.M.D.R Albania

Kontakte: Tel: 0664180520 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Psikiater Neurolog dhe Psikolog

Kreditet : 7