slogan7-al

Janar 2015 – Qershor 2016 , / “Edukimi ne Vazhdim per personelin shendetesor te Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi””

Titulli i aktivitetit: Janar 2015 – Qershor 2016 , / “Edukimi ne Vazhdim per personelin shendetesor te Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”” 

Data e zhvillimit: Janar 2015 – Qershor 2016

Vendi i organizimit: Salla e mbledhjeve ne SU “Shefqet Ndroqi”

Organizatori/ofruesi: Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”

Kontakte: Tel: 0698591053 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë familje dhe specialist, farmacistë

Kreditet : 74

Nr i Dosjes:  1396