slogan7-al

24 Dhjetor 2014, Workshop “International Hypospadias Workshop Live Surgeries with Prof. Ahmet Hadidi”.

Titulli i aktivitetit: 24 Dhjetor 2014, Workshop “International Hypospadias Workshop Live Surgeries with Prof. Ahmet Hadidi”.

Data e zhvillimit: 24 Dhjetor 2014

Vendi i organizimit: Hotel Victoria, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Amerikan dhe Shërbimi i Kirurgjisë Pediatrike QSUT, Tiranë

Kontakte: Tel: 0682074484 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek nga Kirurgjia Pediatrike, Kirurgjia e Përgjithshme dhe Kirurgjia Urologjike

Kreditet : 13