slogan7-al

21 Prill, Leksion “Ekzema, diagnoza dhe trajtimi i përgjithshëm”

Titulli i aktivitetit:

21 Prill, Leksion “Ekzema, diagnoza dhe trajtimi i përgjithshëm”

Data e zhvillimit:

21.04.2013

Vendi i organizimit:

Muzeu Kombëtar, Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Urdhri i Farmacistëve të Shqipërisë

Kontakt

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:

Farmacist

Qëllimi i aktivitetit:

Dhënia e njohurive mbi diagnozën dhe trajtimin e ekzemës dhe akneve duke vënë në plan të pare rolin e farmacistit në këshillimin e pacientëve.

Kreditet:

4