slogan7-al

19 Prill, Konferenca e 14 e Shoqatës Pediatrike Shqiptare me pjesëmarrje ndërkombëtare,

Titulli i aktivitetit: 19 Prill, Konferenca e 14 e Shoqatës Pediatrike Shqiptare me pjesëmarrje ndërkombëtare
Data e zhvillimit: 19.04.2013
Vendi i organizimit: Hotel Tirana International
Organizatori/ofruesi: Shoqata Pediatrike Shqiptare
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e  pjesëmarresve Mjek pediatër dhe nënspecialitete të ndryshme
Qëllimi i aktivitetit: Përditësimi i dijeve në lidhje me patologjitë e ndryshme pediatrike. Njohja me të rejat në fushën e pediatrisë. Unifikimi i protokolleve të ndjekjes dhe të mjekimit
Kreditet:

18


Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

16.10.10 Konferenca “Rëndësia e zbatimit me rigorozitet e kalendarit të vaksinimit në parandalimin e sëmundjeve infektive – Tendencat e reja për vaksinat”

16 Dhjetor 2010

Tirana International Hotel

Shoqata Pediatrike Shqiptare

Mjekë pediatër

Përditësimi I dijeve në lidhje me aplikimin e skemave të imunizimit; njohja me kombinacionet vaksinale të rekomanduara sot për moshën pediatrike.

5